INTEGRA® IDRT-TS Dvisluoksnė odos regeneracijos pakaitinė sistema 

INTEGRA® Dermal Regeneration Template (IDRT-TS) – tai pasauliniu mastu žymios regeneracinių technologijų inovatorės, kompanijos INTEGRA sukurta dvisluoksnė odos regeneracijos pakaitinė sistema žaizdų uždarymui ir odos regeneracijai.

Laikinas INTEGRA® epidermio pakaitinis sluoksnis yra pagamintas iš silikono, jis kontroliuoja skysčių praradimą ir veikia kaip barjeras prieš bakterijas.

INTEGRA® odos pakaitalas yra naudojamas po žaizdos ekscizijos ant gyvybingo audinio. Po odos regeneracijos procedūros praėjus maždaug 3 savaitėms, silikono sluoksnis nuimamas ir pakeičiamas plonu (0.1-0.15 mm) odos epidermio autotransplantu.

Pakaitinio silikono sluoksnio teikiama nauda:

  • Greitesnis žaizdos uždarymas
  • Vandens garų pralaidumo kontrolė
  • Apsauga nuo skysčių praradimo
  • Mechaninė apsauga
  • Apsauginis barjeras nuo bakterijų invazijos

Kaip vyksta odos regeneracija su INTEGRA® IDRT-TS sistema?

1 diena: Pakaitinio sluoksnio uždėjimas

7-14 dienos: Neodermos formavimasis

Apie 21 dieną: Visiškas neodermos susiformavimas ir silikono nuėmimas

Apie 21 dieną: Odos-epidermio transplanto uždėjimas

28-56 diena: Regeneruota oda


INTEGRA® skysta kologeno matrica žaizdų gydymui

Sprendimas, naudojamas giluminiams minkštųjų audinių defektams ar tunelinėmis žaizdomis gydyti

INTEGRA® Flowable Wound Matrix – tai skysta žaizdų gydymo medžiaga pažangiam žaizdų gydymui, iš granuliuoto kryžminiu būdu sujungto jaučio sausgyslės kolageno ir glikozaminoglikano.

Granuliuotas INTEGRA® kolagenas-glikozaminoglikanas sumaišomas su fiziologiniu tirpalu ir suformuoja gelio konsistencijos medžiagą. Ši medžiaga yra naudojama sunkiai prieinamoms minkštųjų audinių ar tunelinėms žaizdoms gydyti, pavyzdžiui, diabetinėms opoms, praguloms, venų opoms, lėtinėms kraujagyslių opoms ir kitoms žaizdoms gydyti.

Kai žaizda suformuoja „tunelį“ į giluminį minkštąjį audinį, o jos geometrija yra netvarkinga, norint efektyviai sutvarkyti defektą, būtinas kontaktas su žaizdos pagrindu ir visiškas žaizdos užpildymas.

Tai galėsite efektyviai įgyvendinti su INTEGRA®  skystąja kolageno medžiaga, švirkštu su lanksčiu inžektoriumi suleidžiama į žaizdą. Taip pilnai pasiekiamos ir paveikiamos gilios plyšinės žaizdos minimaliai invaziniu būdu.

Indikacijos

INTEGRA® skysta kologeno medžiaga tinka gydant tunelines ir/ar giliai įsigraužusias žaizdas:

  • chirurgines žaizdas donorų vietose/transplantuose
  • chirurgines žaizdas po Moh operacijos
  • chirurgines žaizdas po operacijos lazeriu
  • chirurgines žaizdas po diatrinės operacijos
  • diabetes opas – dalines ir pilno storio

Produktas turi būti naudojamas vieną kartą.

Kontraindikacijos

Produkto negalima naudoti, jeigu žinoma, kad pacientas jautrus jaučio kolageno ar chondroitino medžiagoms. Produkto negalima naudoti trečio laipsnio nudegimams gydyti.